Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “CITS BAZĀRS”

AKTUĀLI

8. februārī no plkst. 10.00-15.00 T/C “Solo”, Rīgas ielā 9 norisināsies skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “CITS BAZĀRS”.

No Latgales kopumā gadatirgū Daugavpilī piedalīsies vairāk nekā 35 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi. Tie ir jaunieši no Daugavpils un Rēzeknes pilsētu un novadu skolām, kuri dienas garumā piedāvās savus izstrādājumus – oriģinālus interjera priekšmetus, rotaslietas un aksesuārus, mājlietas, dāvanas, spēles bērniem, un arī pašu ražotās veselīgas pārtikas preces un saldos kārumus. To vidū būs arī Daugavpils novada Salienas vidusskolas skolniece Anastasija Zavadska (uzņēmums "Sa'An'Li"), kura piedāvās interjera dekorus, kā arī cita veida preces mājai.

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālā pasākuma Daugavpilī “CITS BAZĀRS” ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 6 nominācijās – Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums, Labākais skolēnu mācību uzņēmumu stends, Inovatīva biznesa ideja, Labākā pārdošanas komanda, Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums, Komerciālākais uzņēmums. SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu komanda, kurā būs pārstāvēta Swedbank, Latgales Uzņēmējdarbības centrs, Daugavpils Biznesa inkubators, Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļa, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Daugavpils nodaļa, Europe Direct Informācijas centrs Daugavpilī, biedrība „Daugavpils novada uzņēmēju padome”, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa, Biedrība JCI.

Informatīvais atbalsts cietušajiem un valsts kompensācija