Skolēni mācījās cept piparkūkas

AKTUĀLI

17.decembrī Skrindu dzimtas muzeja speciālisti sadarbībā ar Vaboles pagasta bibliotēkas vadītāju Ināru Meijeri aicināja Vaboles vidusskolas pirmsskolniekus un sākumskolas skolēnus uz radošajām darbnīcām ‘’Piparkūkas’’.  Bērniem bija iespēja tikties ar rūķiem, kuri mācīja mazos ciemiņus cept un dekorēt piparkūkas, gāja latviešu tautas rotaļās, minēja latviešu tautas mīklas, dziedāja svētku dziesmas un skaitīja skaistākos Ziemassvētku dzejolīšus. Mazie ciemiņi darbojās ļoti čakli un neatlaidīgi.

Paldies Vaboles vidusskolas sākumskolas skolēniem un skolotājām par sadarbību! Paldies par finansējumu Vaboles pagasta pārvaldei!  Lai sirds silti un svētīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

Ilze Ozoliņa

Skrindu dzimtas muzeja vecākā speciāliste

 

Groziņballe Līksnas pagastā