Seniori mācīja jauniešiem cept pankūkas

Pagastu un pilsētu ziņas

26. februārī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra seniori organizēja pasākumu, veltītu pankūkām, kurā piedalījās bērni no sociālā atbalsta un aprūpes centra ‘’Avots’’. Seniori stāstīja bērniem par Masļeņicas tradīcijām, par saules un pankūku svētkiem. Un tad notika ilgi gaidītais brīdis – bērni sāka pankūku gatavošanu. Bērniem bija iespēja iemācīties pašiem gatavot dažādu veidu pankūkas. Pēc mīklas pagatavošanas un pankūku cepšanas visi dalībnieki ar nepacietību gaidīja to brīdi, kad varēs nogaršot savus šedevrus. Ilgi paliek atmiņā šāda veida aktivitātes, kur vienā komandā strādāja gan bērni, gan seniori, kur ir daudz prieka un smieklu. Bija daudz pozitīvu emociju, jo bērniem bija iespēja paplašināt savas kulinārās prasmes.

Jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss “ATTĪSTI SEVI!”