‘’Satiec savu meistaru!” Naujenē un Špoģos

Kultūra

Tautas lietišķās mākslas studija “Pūpoli” dalībnieki un studijas vadītāja Maija Kivleniece nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanas un tālāknodošanas projekta ‘’Satiec savu meistaru!” ietvaros aicina uz radošajām darbnīcām ‘’Groza apaļās pamatnītes veidošana’’:

  • 08. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 15.00 Naujenes Novadpētniecības muzejā, Skolas iela 1;
  • 09. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 13.00 Špoģu Mūzikas un mākslas skolā, Šosejas iela 3.

Dalība darbnīcās interesantiem ir bezmaksas.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Pieteikties pa tālr.: 29754582 (Maija Kivleniece).

Augšdaugavas novada skolēnu vides izglītības eksperimentu konkurss “Lūk tā!”