Sandris Šedis – četrkārtējs Eiropas čempions armvrestlingā

AKTUĀLI

Šajā nedēļas nogalē Sandris Šedis otro gadu pēc kārtas izcīnīja 1. vietu gan ar labo, gan ar kreiso roku Eiropas čempionātā armvrestlingā, tādējādi kļūstot par četrkārtēju Eiropas čempionu!

Rumānijas pilsētā Bukarestē no 7. – 14. maijam norisinājās 31. Eiropas čempionāts armvrestlingā, sacensības pulcēja vairāk nekā 500 dalībniekus no 27 valstīm. Latviju čempionātā pārstāvēja 6 sportisti, viņu vidū arī Sandris Šedis no Augšdaugavas novada.

Pirmajā sacensību dienā sportisti startēja ar kreisajām rokām, Sandris kategorijā līdz 110 kilogramiem uzvarēja pieveicot sportistus no Bulgārijas, Francijas, Rumānijas, bet finālā tika pārspēts Serbijas pārstāvis. Nākamajā dienā ar labajām rokām tika izcīnīta ļoti pārliecinoša uzvara, kvalifikācijas cīņās pārspējot sportistus no Itālijas, Serbijas un Ukrainas, bet finālā efektīgi  tika uzvarēts Horvātu sportists.

Lai gan tikko aizvadīts Eiropas čempionāts, ilgi atpūsties laika nav, Sandrim augusta beigās un septembra sākumā paredzēti turnīri attiecīgi Turcijā un Anglijā, bet jau oktobrī būs jādodas un jāpārstāv Latvija Pasaules čempionātā! Latvijas sportisti šajā Eiropas čempionātā izcīnīja 9 medaļas – 4 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas godalgas!

Sevis izzināšanas pārgājiens "Pilskalnes Siguldiņā"