Sakop savu novadu un iemūžini to fotogrāfijās

AKTUĀLI

16. maijā visā Latvijā notiks Lielā Talka, taču šogad, ņemot vērā esošo situāciju, lielāks uzsvars tiks likts uz individuālo talkošanu.

Arī visos Daugavpils novada pagastos notiks uzkopšanas talkas, ievērojot ārkārtējās situācijas noteiktos ierobežojumus – bez pulcēšanās un ievērojot distanci.

Aicinām Daugavpils novada iedzīvotājus sakopt savu novadu -- savu privātīpašumu vai sabiedrisku vietu, iemūžināt talkošanu un talkotājus fotogrāfijās un līdz 19. maijam ieskaitot nosūtīt tās uz e-pastu vestis@dnd.lv, lai mēs varētu izveidot kopīgu fotostāstu par Lielās Talkas norisi novadā. Fotogrāfijas tiks publiskotas pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos un izdevumā “Daugavpils Novada Vēstis”.

Atgādinām, ka šogad Lielās Talkas rīkotāji aicina rīkot SOLO talkas (talkot vienatnē, pastaigājoties pa mežu, sakopjot savas mājas apkārti), DUO talkas (talkot divatā -- ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad talkojiet droši kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci) un ĢIMENES talkas (talko visa ģimene kopā, ja ir vienas mājsaimniecības pārstāvji).

Publiskā apspriešana Demenes pagastā