Sadraudzības vakars Augšdaugavas novada jauniešiem “TikTok Night”

AKTUĀLI

30. septembrī no plkst. 18:00 līdz 23:00 Višķu pagasta jauniešu centrā norisināsies Augšdaugavas novada jauniešu sadraudzības pasākums "TikTok night", ko rīko Višķu, Dubnas, Maļinovas un Ambeļu pagastu jaunieši. Pasākumā var piedalīties Augšdaugavas novada pagastu jauniešu komandas 6 cilvēku sastāvā vecumā 13 - 25 gadiem.

Pasākuma dalībniekiem ir neliels mājasdarbs  - uzfilmēt 5 TikTok video dažādos žanros (dejas, humors, TikTok trends un citi). Tā ir laba iespēja attīstīt dalībnieku radošās un video filmēšanas prasmes.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja jautri un interesanti pavadīt brīvo laiku, pierādīt savas radošas spējas, kā arī būs iespēja iepazīties ar citiem Augšdaugavas novada jauniešiem, gūt labas emocijas, un padarīt pelēkās rudens dienas spožākas.

Pasākuma programma:

  • Plkst.17:30 - 18:00 Dalībnieku ierašanās, reģistrācija
  • Plkst.18:00 - 18:15 Pasākuma "TikTok night" atklāšana
  • Plkst. 18:15 - 19:30 Dalībnieku mājasdarbu prezentēšana un aktivitātes Augšdaugavas novada jauniešiem
  • Plkst. 19:30 - 20:00 Dalībnieku apbalvošana
  • Plkst. 20:00 - 23:00 Brīvā laika pavadīšana

Lūdzam apstiprināt dalību pasākumā līdz 27. septembrim, sazinoties ar jaunatnes lietu speciālistiem Dagniju Romanovsku - Aleksejevu, tālr. 29664849 vai pa e-pastu: dagnija.romanovska-aleksejeva@augsdaugavasnovads.lv vai Vladu Strelcovu tālr. 29729571, vlad.strelcov6@gmail.com.

Jaunieši oktobrī varēs pieteikties iniciatīvas “DiscoverEU” bezmaksas biļetēm Eiropas iepazīšanai