“Rūķīšī” ciemojās Naujenes pamatskolā

Izglītība

Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” 6 gadīgie audzēkņi 7. novembrī devās ekskursijā uz Naujenes pamatskolu, lai iepazītos ar skolu, skolotājiem, satiktu draugus un pat personīgi sasveicinātos ar skolas direktoru.

Bērnus sagaidīja viss skolas personāls. Viņiem bija iespēja redzēt kā darbojas Robots, izpildot kopā ar to dažādus uzdevumus. PII audzēkņi vēroja interesantus eksperimentus, ielūkojās mikroskopā un kopā ar skolotājiem izveidoja vējdzirnavas. Neizpalika jautras rotaļas un stafetes, kuras uzraudzīja direktors. Bērni iejutās skolnieku lomā, dzirdēja skolas zvanu, starpbrīdī spēlēja galda hokeju un apmeklēja skolas ēdnīcu. Tikšanas beigās viņus gaidīja salds pārsteigums un dāvanas. Bērni, noteikti, atgriezīsies šajā skola, tiklīdz mazliet paaugs.

Teksts, foto: Vita Franckeviča

Izdejota “Daugaveņas” 15 gadu jubileja