Rudens nāk ar āboliem

AKTUĀLI

Hei, Tu – jā, Tu! Vai Tu vienmēr gribēji zināt kā izskatās aizliegtais auglis? Tas ir zināms jau no Ievas un Ādama laikiem, ka viss aizliegtais vilina un saista – šis auglis vienmēr ir saldāks un gribas tajā iekost… Nu Tev ir tāda izdevība, protams, ka ne iekost, bet gan to ne tikai ieraudzīt, bet arī paša spēkiem izveidot! 19. septembrī (ceturtdien) plkst. 17.30, Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki) amatu meistars Valdis Grebežs stāstīs, rādīs un mācīs kā darboties ar gāzbetonu.

Teiksim godīgi, ja mums piedāvās doties atvaļinājumā, vai iet uz Valda Grebeža darbnīcu – tad mēs noteikti izvēlēsimies otro variantu, ko iesakām darīt arī Tev!

Ko Tu vēl gaidi? Ņem rokā telefonu un zvani mums pa tālruni 654 74268, lai rezervētu mūžam sārto ābolu sev vai savam draugam.

Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību!

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Kulinārā mantojuma telpā notika kārtējās meistarklases