Rokdarbnieces aicinātas piedalīties izstādē-konkursā

AKTUĀLI

Daugavpils pilsētas un novada iedzīvotāji aicināti piedalīties izstādē-konkursā ”Latvju zīmes rokdarbos”, iesniedzot savus rokdarbus: austus, adītus, izšūtus, tamborētus, izgatavotus no koka, citiem materiāliem, kurā ir  latvju zīmes, kas simbolizē piederību Latvijai.

Rokdarbus var pieteikt Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada dalībnieki sekojošās nominācijās: Adījums; Austs izstrādājums; Tamborējums; Izšuvums; Rotaslieta.

Daugavpils novada iedzīvotāji savus darbus var iesniegt 27. februārī no plkst. 10:00 līdz 18:00. Daugavpils novada domē, Kultūras pārvaldē, Rīgas ielā 2, Daugavpilī.  Tālrunis informācijai - Ināra Mukāne 29191840.

Izstāde notiks 7. martā no plkst. 11:00 līdz 14:00 Vienības nama koncertzālē.

Izstādes-konkursa nolikums.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi uzstājās X Terēzes Brokas Jauno dziedātāju konkursā