Rezultatīvs brauciens uz Lietuvu

AKTUĀLI

9. aprīlī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas delegācija - R. Margevičs (direktors), A. Petrovs (pedagogs), G. Beļajevs (koncertmeistars), A. Ņikitina (audzēkne), apciemoja Jaunās Viļņas Mūzikas skolu.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas direktors parakstīja sadarbības līgumu uz tuvākajiem 5 gadiem ar Jaunās Viļņas Mūzikas skolu, kā arī tika nodibināti jauni kontakti ar skolas jauno direktoru.

Savukārt skolotājs A. Petrovs pirmo reizi izmēģināja savas spējas žūrijas darbā. 

5. klases audzēkne Anastasija Ņikitina (ped. A. Petrovs)  pārstāvēja Naujenes Mūzikas un mākslas skolu I Starptautiskajā Taura Adomaviča metāla pūšaminstrumentu jauno izpildītāju konkursā - festivālā, kurš pēc diviem pandēmijas gadiem notika klātienē. Anastasija izcīnija godagoto I vietu.

Apsveicam Anastasiju, skolotāju Alekseju Petrovu un direktoru Ruslanu Margeviču ar jauniem sasniegumiem un novēlām izaugsmi arī turpmāk.

Jauniešu diskusiju cikla “Ar Eiropys tvierīņi Latgolā” noslēguma pasākums notiks Daugavpilī