Realizē projektu “Dari un iegūsti to, ko vēlies”

AKTUĀLI

Biedrība “Silenes stariņi” Augšdaugavas novada programmas “Attīsti sevi! “ ietvaros realizē projektu “Dari un iegūsti to, ko vēlies”. Šajā projektā biedrība “Silenes stariņi” izvirzīja uzdevumu saliedēt Skrudalienas, Salienas, Tabores pagastu jauniešus. Viņiem bija nepieciešams iemācīties strādāt kopā, pieņemt lēmumus, kuri būs piemēroti visiem, kā arī risināt kopīgas problēmas.  Projekta gaitā, izmantojot jaunus paņēmienus un problēmu risināšanas metodes, jaunieši aktīvi, lietderīgi pavadīja brīvu laiku, ieguva jaunas zināšanas, radot savā dzīvē labas pārmaiņas.

Ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un saliedēt jauniešus 16. jūlijā Jauniešu centrā “Skrudaliena” tika organizēta sporta aktivitāteVeselības dzirnavas”, kurā piedalījās 28 jaunieši. Pasākumu vadīja Augšdaugavas novada jaunatnes lietu speciāliste Ināra Lapkovska kopā ar astoņiem brīvprātīgiem. Pasākuma ietvaros tika organizētas sacensības starp komandām kā tradicionālos, tā arī netradicionālos sporta veidos. Visa centra teritorijā tika organizētas desmit stacijas, katrā no tām bija savi uzdevumi – neparastais darts, jautrais biatlons, aklais meklētājs, stafete, makšķerēšana, basketbola sacensības un citas. Visas komandas saņēma balvas. Pasākuma laikā tika organizēts veselīga uztura galds ar svaigiem dārzeņiem, augļiem, tēju, ūdeni un sulu. Jaunieši ar lielu entuziasmu piedalījās aktivitātēs un bija gandarīti ar saviem panākumiem.

Informāciju sagatavoja biedrības “Silenes Stariņi” valdes locekle Sofija Mole

Foto: Ināra Lapkovska un brīvprātīgā Violeta Ļevikina

Paziņojums par Augšdaugavas novada teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu