PLASTMASAS HULIGĀNI. DAUGAVPILĪ

Pašvaldība

Datums: 09. februāris
Laiks: 12:00 - 13:15
Norises vieta: Daugavpils novada kultūras centrs "Vārpa"

Izrāde-darbnīca
PLASTMASAS HULIGĀNI

Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilknē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajadzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?
Teātra apvienības PERFOrācija izrāde bērniem pēc Agnese Vanaga grāmatas “Plastmasas huligāni” (izdevniecība Grāmatnīcas “Jānis Roze”) motīviem. Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem.
Sadarbībā ar Cycle plastic izrāde reizē ir arī darbnīca, kurā kopā ar aktieriem, bērniem ir iespēja pašiem izpausties un pārstrādāt plastmasu.

Izrādes radošā komanda
Režija : Pamela Butāne
Līdzautori : Beatrise Zaķe , Rihards ZeleznevsKārlis TolsElizabete Skrastina
Kostīmu māksliniece : Inga Apine
Producente : Beatrise Zaķe
Spēlē : Elizabete SkrastinaRihards ZeleznevsKārlis Tols

Izrādes atbalstītāji un sadarbības partneri : British Council LatviaValsts kultūrkapitāla fondsCycle plastic

Izrāde ieteicama bērniem no 4 gadu vecuma.

IEEJA BEZ MAKSAS

Biķernieku pamatskolā notika sporta nodarbība ar spīdvejistu Andžeju Ļebedevu