Plašais okeāns un lielais kopdarbs

Kultūra

10. augustā Naujenes bibliotēkā iedzīvinājām lielos ūdeņus ar dažādām radībām, priekšmetiem un augiem! Šoreiz darbojāmies kopā un izveidojām vienu lielu mākslas darbu, piepildītu ar zivīm, medūzām, krabjiem, astoņkājiem, jūras zvaigznēm, gliemežnīcām ar pērlēm, haizivīm, delfīniem un vaļiem. Ir pat nogrimuši kuģi, dārgakmeņu lādes un nāras!  

Mūsdienās cilvēki jo retāk mijiedarbojas reālajā dzīvē. Bērni zaudē prasmi spēlēt kopā, risināt uzdevumus, veidot un darboties fiziski blakus viens otram. Tādu projektu izstrāde un līdzdalība tajos veido labas un uzticīgas attiecības, pozitīvi ietekmē bērna attīstību un māca sadarboties ar citiem bērniem un pieaugušajiem. Turklāt kopīga radoša darbība ir interesanta, izzinoša un aizraujoša laika pavadīšana.

Aicinām piedalīties apmācībām “Dzīves laboratorija”