“Piedzīvojumu meklējumos” Maļinovā

AKTUĀLI

12. augusts ir Starptautiskā jaunatnes diena, un līdz ar to Višķu pagasta jauniešu centrs organizēja pasākumu Maļinovas pagastā Augšdaugavas novada jauniešiem "Piedzīvojumu meklējumos", kur ar spilgtu uzstāšanos grupa "Bulta" atklāja pasākumu.

Pasākuma laikā Augšdaugavas novada jaunieši aktīvi un interesanti paveica Kvestu, kur jaunieši varēja pārbaudīt savas erudīcijas un atjautības prasmes, kā arī jautri pavadīt savu laiku lieliskā kompānijā iepazīstoties ar citiem Augšdaugavas novada jauniešiem.

Kvestā piedalījās jaunieši no Višķu, Maļinovas, Kalkūnes, Sventes, Dubnas, Demenes, Medumu, Lauceses un Ambeļu pagastiem. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieki.

Pēc Kvesta pabeigšanas jauniešiem bija iespēja noskanēt QR-kodu, kur varēja atstāt savas atsauksmes par Kvestu. Apkopojot rezultātus daudziem patika uzdevums "Noslēpumu skapis" un " Uzmini nu", kā arī daudziem patika grupas "Bulta" uzstāšanās. Bija arī dažādas interesantas atsauksmes par "Labirints",  "Prāta spēles", "Mērķē augstāk" un "Noķer pareizo" uzdevumiem. Pasākuma beigās dalībnieki par dalību Kvestā saņēma piemiņas balvas.

Višķu pagasta jauniešu centrs izsaka lielu pateicību Maļinovas pagasta pārvaldei, brīvprātīgajiem jauniešiem par pasākuma organizēšanu, grupai "Bulta" par aizraujošo priekšnesumu, Viktoram Leonovičam par pasākuma apskaņošanu, un jauniešu komandām, kuras piedalījās Kvestā un pavadīja laiku kopā ar mums!

Informāciju un foto sagatavoja:

Višķu pagasta jauniešu centra brīvprātīgā jauniete Kristīne Grigorjeva

Kora “Latgale” balsis ieskandināja Krakovu