Piedāvā iespēju tirgot tiešsaistē

AKTUĀLI

Koronavīrusa epidēmijas laikā, kad gadatirgi un tirdziņi tikuši atcelti, aktivizējas iepirkšanās internetā ar piegādi mājās. Cilvēki pērk gan dārzeņus, gan pārtiku, gan apģērbu un citas preces un pakalpojumus. Aicinām jūs izvietot savu produkciju bezmaksas pašvaldības portālā.

Portāls ir izveidots ar mērķi atbalstīt vietējos ražotājus, veicināt uzņēmējdarbību mūsu novadā, un palīdzēt novada iedzīvotājiem ne tikai ievietot produktus, un saņemt pasūtījumus Internetā, bet arī vienkopus atrast, un nopirkt sava novada produktus un pakalpojumus.

KUR SĀKT: Atveriet portālu www.razotsdaugavpilsnovada.lv un nospiediet pogu “Ievietot preci vai pakalpojumu". Piecos vienkāršos soļos ievietojiet savus produktus un pakalpojumus un mēs uzreiz tos parādīsim Daugavpils novada produktu un pakalpojumu portālā www.razotsdaugavpilsnovada.lv. Pašvaldības portālā ievietotie produkti un pakalpojumi tiek rādīti arī Latvijas kopējā portālā latviešu un krievu valodās. Papildus, produkta ievietošanas brīdī automātiski tiek izveidota arī produkta mājas lapa. Uzreiz pēc pirmā produkta ievietošanas jūs saņemsiet e-pastu no support@anazana.com ar saiti jūsu e-pasta apstiprināšanai un pieeju ievietotās informācijas rediģēšanai.

  1. Apstipriniet savu e-pastu uzklikšķinot uz saiti saņemtajā e-pastā, lai jūsu ievietotais produkts parādītos

portālā.

  1. Rediģējot informāciju par uzņēmumu pievienojiet uzņēmuma adresi, lai produkts parādītos portāla kartē.

PALĪDZĪBA:

Palīdzību produktu ievietošanai mūsu portālā saņemiet mūsu novadā pie Jāzepa Krukovska, Daugavpils novada domes, Attīstības pārvaldes komercdarbības konsultanta, tālr.: 6542 2284, e-pasts: jazeps.krukovskis@dnp.lv

PAPILDUS IESPĒJAS: Papildus uzņēmējs var pats reklamēt ievietotos produktus vai pakalpojumus, un, ja vēlas, savā mājas lapā pieslēgt maksāšanas un piegādes sistēmas. Jautājiet support@anazana.com

TEHNISKAIS ATBALSTS UN PALĪDZĪBA: Pašvaldība vienojās ar anaZana par portāla tehniskā atbalsta nodrošināšanu. Rakstiet uz support@anazana.com latviešu vai krievu valodā un viņi jums palīdzēs Skrejlapa

Trūcīgajiem un maznodrošinātajiem arī COVID-19 laikā paredzēti atvieglojumi