Piedalies jauniešu apmācībās “Kopā Garšīgāk!”

AKTUĀLI

Ja tu esi jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem no Kalkūnes, Medumu vai Sventes pagasta, un tu vēlies lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, tad piedalies apmācībās “Kopā Garšīgāk!” Apmācību galvenais mērķis ir izmantojot neformālās izglītības metodes saliedēt Medumu, Sventes un Kalkūnes pagastu jauniešus vienā jauniešu kopienā, sniedzot jauniešiem līdzvērtīgas iespējas attīstīt sevi un pilnveidot savas prasmes.

Apmācību laikā ikvienam dalībniekam būs iespēja neformālā veidā pilnveidot savas kompetences un gūt jaunas zināšanas, apgūt jaunas prasmes un pilnveidot jau esošās, iepazīties ar citu pagastu jauniešiem un gūt jaunus draugus, lietderīgi un interesanti pavadīt savu brīvo laiku. Apmācību laikā tev būs iespēja iesaistīties dažāda veida neformālajās aktivitātēs, orientēšanās spēlēs, jogas nodarbībās, kulinārijas nodarbībās, neformālās lekcijās un radošajās darbnīcās par “zaļo domāšanu”, mākslinieciskajās nodarbībās, piedalīties dažādas komandu sporta spēlēs un vēl daudzās citās foršās aktivitātēs.

Apmācības “Kopā Garšīgāk” tiks organizētas no 18. līdz 21. jūlijam Kalkūnes pagastā. Lai piedalītos apmācībās reģistrē savu dalību aizpildot anketu https://ieej.lv/Apmacibas_KOPA_KJC līdz 15. jūlijam. Dalībnieku skaits apmācībām ir ierobežots. Par dalību apmācībās dalībniekus, kas būs izvēlēti apmācībām sazināsimies individuāli.

Apmācības “Kopā Garšīgāk!” tiek īstenotas Eiropas Solidaritātes korpusa projekta “KOPĀ” ietvaros.  Projektu realizē Kalkūnes jauniešu centra jaunieši.

Sīkāka informācija par projektu “KOPĀ” Nr. 2022-1-LV02-ESC30-SOL-000056985 ir pieejama pie Kalkūnes jauniešu centra Jaunatnes lietu speciālistiem, pa  e-pastu: natalija.polovaja@augsdaugavasnovads.lv vai telefona numuru +371 27122115. Jaunieti nepalaid garām iespēju, piedalies!

Solidaritātes projekts “KOPĀ” tiek īstenots Eiropas Komisijas programmas Eiropas Solidaritātes korpuss ietvaros, programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Sagatavoja: Kalkūnes jaunatnes lietu speciāliste Natālija Polovaja

Augšdaugavas novada pašvaldības Vēlēšanu komisijas paziņojums