Peldies ar apdomu

AKTUĀLI

🌿 Viena no iecienītākajām Jāņu nakts nodarbēm ir pirtī došanās un peldēšanās. Nereti cilvēki turp dodas pēc tam, kad baudīts kāds stiprāks dzēriens. Kā zināms, alkohols mazina cilvēku spēju domāt un veicina cilvēka vēlmi pārgalvīgi rīkoties.
❗#VUGD apkopotā aizvadīto gadu statistika liecina, ka vasaras saulgriežu svētku brīvdienas bijušas traģiskas daudzās ģimenēs – pērn no ūdenstilpēm tika izcelti trīs bojāgājušie, savukārt 2021.gadā – astoņi bojāgājuši cilvēki.
✅ Lai svētkus pavadītu droši un patīkamām emocijām piepildīti, aicinām ievērot drošības padomus #3:
👉 pirti kurini tā, lai tā nepārvērstos par lielu Jāņu ugunskuru;
👉 atpūtā uz ūdens izmanto glābšanas vestes;
👉 nelec ūdenī nepārbaudītās vietās;
👉 necenties pierādīt savas spējas aizpeldēt tālāk par citiem;
👉 bērnus ūdenstilpju tuvumā pieskati īpaši atbildīgi;
👉 pirti un peldes baudi tikai skaidrā prātā.
📞 Atceries! Ja notikusi nelaime, zvani 1️⃣1️⃣2️⃣!
#drošisvētki

Skatīt mazāk

Lielākais Līgo festivāls Latgalē – Leigū Vyškūs