Pēdējā diena sākumskolā

Izglītība

Meklējot jaunus risinājumus un pielāgojoties bērnu interesēm šogad Lāču pamatskolas ceturtās klases izglītojamie atzīmēja pēdējo mācību dienu sākumskolā ne tā kā vienmēr. Tas nebija svinīgais pasākums aktu zālē ar dziesmām, dzejoļiem un  pateicības vārdiem, tas bija jautrs kvests “Ceļā uz piekto klasi!”

27. maija pēcpusdienu 12 braši puikas un divas jautras un skaistas meitenes – 4. klases absolventi – pavadīja Lāču pamatskolas pagalmā, kur viņus sagaidīja aizraujošais kvests ar vairākām aktivitātēm. Kvesta ideja un organizācija pieder skolēnu pašpārvaldes loceklēm: Alisijai, Alīnai, Viktorijai un Anastasijai.

Pasākumā laikā pie bērniem un skolotājas ciemos atnāca Lāču skolas draugs – Baltais lācis, kurš iepriecināja visus klātesošos, dejoja kopā ar bērniem un pasniedza skaistu rožu pušķi skolotājai. Šo jautro pārsteigumu bērniem sagatavoja vecāki.

Kvesta beigas skolēni tika pie piknika vietas, kur viņus sagaidīja mangals un desiņu, maizes, maršmelou cepšana, kā arī dažādi bērnu mīļākie našķi.

Pēc pasākuma visi bērni atzinās, ka tā bija jautra un interesanta pēdējā sākumskolas diena.

Lāču pamatskolas skolotāja J. Ovčiņņikova

Izlaidums Lāču pamatskolas pirmsskolas grupiņā „Lāčuks”