Pastaiga virs mākoņiem 5165 m augstumā

Kultūra

8. oktobrī Sventes Tautas namā notika iepriekš vēl nebijis pasākums. Ienākot zālē, pasākuma apmeklētāju skatienam pavērās dažādu mantu izstāde, termoss ar karstu tēju un fonā – Ararata sniegotās virsotnes bilde. Enerģiski sasveicinoties, visus sagaidīja Viktors Petaško. Tā sākās pieredzes stāsts par pastaigu virs mākoņiem 5165 metru augstumā.

Pasākuma apmeklētājiem foto un video prezentācija tika bagātināta ar Viktora krāšņo un emocionālo stāstījumu. Klausoties par piedzīvoto neaizmirstamo 8 dienu ceļojuma laikā, apmeklētāji nesteidzīgi malkoja tēju un cienājās ar cepumiem - tieši tāds ēdiena un dzēriena salikums kalnos bija pieejams neierobežotā daudzumā.  Stāstot tika izrādītas mantas, kas lieti noderēja, kāpjot pasaules augstākajā virsotnē pēc relatīvā augstuma.

Noslēgumā Viktors atbildēja uz jautājumiem un novēlēja ikvienam vismaz reizi mūžā uzkāpt kalnā, kas ir vismaz 5000 metru augsts.

Karjeras nedēļa Augšdaugavas novada skolās