Pasākums pirmsskolas vecuma bērniem “Ziemassvētku brīnumi bibliotēkā”

Kultūra

19. decembrī Demenes pagasta bibliotēkā notika pasākums “Ziemassvētku brīnumi bibliotēkā”. Laikā, kad mēs sagaidām svētkus, gatavojam dāvanas saviem tuviniekiem, bērni jo īpaši tic svētku brīnumiem un ar prieku tos gaida.

Vai arī bibliotēkā var atrast savu brīnumu un dāvanu? To arī pārbaudīja pirmsskolnieki. Kopā ar bibliotekāri un audzinātajiem viņi meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem. Minēja mīklas, stāstīja, kā viņi gatavojas svētkiem, lasīja dzejolīšus. Bērni atnesa un uzdāvināja bibliotēkai savus zīmējumus, kurus var apskatīt bibliotēkas izstādē.

Pēc tam bērni iepazinās ar grāmatām un spēlēm bibliotēkas bērnu stūrītī. Tur viņus gaidīja grāmatas par dinozauriem, kaķiem un suņiem, pasakas, spēles, bija iespēja pazīmēt. Pasākuma nobeigumā bērni saņēma nelielas Ziemassvētku dāvaniņas  - grāmatas un saldumus.

Lai svētki ir jautri, gaiši un piepildīti ar brīnumiem!

Priecīgus Ziemassvētkus!