Oktobrī poligonā “Meža Mackeviči” notiks militārās mācības

AKTUĀLI

Oktobrī poligonā “Meža Mackeviči” Augšdaugavas novada Vaboles pagastā tiks organizēta Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu apmācība, izmantojot gan šautuves, gan arī poligona teritoriju.

Poligonā savas spējas trenēs Zemessardzes 3. Latgales brigādes bataljonu un Inženieru rotas karavīri un zemessargi.

8. un 9. oktobrī  Inženieru rota  organizēs vispārējo inženierapmācību zemessargiem no dažādiem bataljoniem, vairāki karavīri un zemessargi apgūs traktortehnikas operatoru apmācību. Zemessardzes 3. Latgales brigādes Inženieru rotas zemessargi un profesionālā dienesta karavīri mācībās pilnveidos savas zināšanas, veicot mīnēšanas, atmīnēšanas un spirdzināšanas darbus, piedaloties inženieršķēršļu veidošanā un darbojoties ar modernu militāro traktortehniku.

Poligona “Meža Mackeviči” infrastruktūru oktobrī aktīvi izmantos Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons, kas no 11. līdz 18.  oktobrim organizēs kolektīvo apmācību ar dažāda veida ieročiem: pistolēm, triecienšautenēm, vieglo ložmetēju, kā arī lauka taktisko vingrinājumu ar dažādiem uzdevumiem. Trīs nedēļu garumā poligonā notiks bataljona mīnmetēju vada speciālistu kurss.

Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons ir profesionālā dienesta apakšvienība, kas Latvijas pilsoņiem sniedz iespēju kļūt par karavīru un veidot militāro karjeru dienesta vietā Latgalē. Informācija par dienesta iespējām šajā bataljonā: tālr. 26676291, e-pasts dienests36kab@mil.lv.

Sveicam Skolotāju dienā!