Novadīta jauniešu muzikālā viktorīna

Jaunatnei

14.jūlijā Silenes kultūras namā norisinājās muzikālā viktorīna “Please don’t stop the music”  jauniešiem no Skrudalienas, Salienas, Vecsalienas un Tabores pagastiem.Viktorīnas sākumā visi tika sadalīti komandās.

Tad bija jādomā katrai komandai nosaukums.  Kopā bija četras komandas, katrā pa sešiem vai septiņiem jauniešiem. Viktorīna sastāvēja no četriem raundiem, katrā no tiem bija 10 līdz 15 jautājumi par dažādām muzikālām tēmām. Jauniešiem jāatmin gan skanošās dziesmas muzikālo mākslinieku, gan jāatpazīst mūzikas instrumenti, kas spēlēja noteiktu skaņdarbu, gan pa emocijzīmju  attēliem jāuzmin dziesmu nosaukums un daudz kas cits. Par katru pareizu atbildi komandas krāj punktus. Pēc punktu saskaitīšanas ar nelielām balvām tika apbalvota uzvarētāja komanda. Un, protams, beigās notika diskotēka. Bez šaubām, var teikt, ka tā ir patīkama daļa visos pasākumos. Deja palīdz mums atvērties un sajust sevi! Liels paldies Oksanai Kovaļevskai un Anastasijai Zavadskai par viktorīnas organizēšanu.

Informāciju sagatavoja Ināra Lapkovska, jaunatnes lietu speciāliste

Mobilais mamogrāfs dosies uz Kalupi un Nīcgali