Novada ražotājiem iespēja pieteikties izstādei “Riga Food 2022”

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada pārtikas ražotāj!

Mūsu novads ar savu kopstendu gatavojas piedalīties starptautiskajā pārtikas ražotāju izstādē “Riga Food 2022”. Izstādes rīkotāji uzsver, ka “Katram Latvijas novadam ir savs īpašais stāsts, cilvēki, kulinārais mantojums,  gastronomiskie labumi, mājražotāju gardumi. Aicinām ar tiem lepoties un prezentēt Baltijas lielākajā pārtikas industrijas izstādē “Riga Food 2022”, kas no 8. līdz 10. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Dalība “Riga Food” uzņēmumiem nodrošina atpazīstamību vietējā tirgū, iespēju iepazīstināt ar savu produkciju, jaunumiem un veidot veiksmīgu tēlu pārtikas uzņēmumu vidū. Izstāde ir lielisks atspēriena punkts, īpaši jaunajiem uzņēmumiem, kuri plāno startēt ārvalstu pārtikas izstādēs.”

Aicinām Augšdaugavas novada pārtikas ražotājus pieteikties dalībai izstādes “Riga Food 2022” Augšdaugavas novada kopstendā, sūtot pieteikumu (uzņēmuma nosaukums, ražotā produkcija, kontakti) uz iveta.megne@augsdaugavasnovads.lv līdz 28. jūlijam.

Vairāk par izstādi “Riga Food 2022” uzzini šeit.

Publiskās infrastruktūras pārbūve Vecstropos uzņēmējdarbības attīstībai