Novada biškopji ziedo medu mediķiem

AKTUĀLI

3. aprīlī pēc Latvijas Biškopības biedrības iniciatīvas norisinājās akcija ”Ziedo biškopju medu mediķiem.” Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem, kas strādā Daugavpilī, Siguldas ielā esošajā reģionālajā centrā tika nogādāts līdz 60 kg medus.

”Viņi ir vistuvāk tai slimībai, vistuvāk vīrusam. Stiprināsim viņu imunitāti, jo medum tomēr ir pretvīrusu īpašības, pretbakteriālās. Tādā veidā mēs gribētu, lai mediķi, kas strādā šādos smagos apstākļos, varētu sevi nedaudz pasaudzēt,” atzīst Daugavpils novada biškopis Guntars Melnis. Biedrība cer uz biškopju turpmāko aktivizēšanos, lai varētu atbalstīt mediķus arī citās slimnīcās.

Saziedotais medus ir mūsu pašu novada uzņēmēju ražots dabīgs produkts.

Autors un foto: Dainis Bitiņš

Nodrošinājuma valsts aģentūra informē par pierobežas ceļu izmantošanu