Notiks videokonference par pašvaldību, sociālo dienestu, un bāriņtiesu darbību ārkārtējās situācijas laikā

AKTUĀLI

Šī gada 24.martā no plkst. 9.00 – 10.30 Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) telpās notiks videokonference “Par pašvaldību, sociālo dienestu un bāriņtiesu darbību ārkārtējās situācijas laikā Covid-19 izplatības ierobežošanai”.

Videokonferencē piedalīsies Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretārs Ingus Alliks, LM Metodiskās vadības un kontroles departamenta direktore Ilze Skrodele-Dubrovska, LM Sociālo pakalpojumu departamenta direktors Aldis Dūdiņš, LM projektu vadītāja Ilze Kurme un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja p.i. Valentīna Gorbunova. Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē šeit vai LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”. Tiešraidi iespējams skatīties arī Youtube kanālā šeit.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, Sociālā dienesta, bāriņtiesu darbiniekus un citus interesentus.

Ar cieņu
Liene Užule
Komunikācijas nodaļas vadītāja,
padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Latvijas Pašvaldību savienība
Tālrunis: +371 67226536
Mobilais tālrunis: +371 26519920
www.lps.lv

Informācija ilgstošas sociālas aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientu tuviniekiem