Notiks VIDEOKONFERENCE par lēmumiem kultūras nozarē Covid-19 ierobežošanā un turpmāko rīcību

Pašvaldība

Šī gada 27.aprīlī no plkst. 11.00 – 13.00 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference “Par pieņemtajiem lēmumiem kultūras nozarē Covid-19 izplatības ierobežošanā un plānoto turpmāko rīcību ierobežojumu mazināšanā”

Videokonferencē piedalīsies kultūras ministrs Nauris Puntulis, Kultūras ministrijas valsts sekretāre Dace Vilsone, Valsts sekretāra vietnieks kultūrpolitikas jautājumos Uldis Zariņš, Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Signe Pujāte, Direktora vietnieks kultūrizglītības jautājumos - Kultūras un radošās industrijas izglītības nodaļas vadītājs Andis Groza, Kultūras ministrijas Arhīvu, bibliotēku un muzeju nodaļas vadītāja Līga Dimante un Kultūras ministrijas Izglītības un jauniešu projekta vadītāja Aija Tūna. Kultūras ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Inga Vasiļjeva.

Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē ŠEIT vai LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides-Videoarhīvs”. Tiešraidi iespējams skatīties arī Youtube kanālā ŠEIT.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, pašvaldību profesionālās ievirzes kultūrizglītības iestāžu vadītājus, kultūras centru vadītājus, muzeju vadītājus, bibliotekārus un citus interesentus.

Dziesmu čempionātā sacentīsies ansamblis “Stage On” un Arnis Slobožaņins