Notiks skatuves runas konkurss «ZELTA SIETIŅŠ»

AKTUĀLI

16. septembrī plkst. 11.00 Raiņa mājā Berķenelē notiks Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldes rīkotais bērnu un jauniešu skatuves runas konkurss «ZELTA SIETIŅŠ». Konkursam tika saņemti 46 pieteikumi trīs klašu grupās no Augšdaugavas, Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Rēzeknes, Līvānu, Preiļu novadu izglītības iestāžu audzēkņiem.

Konkursa dalībnieku dzejas un prozas fragmentu priekšnesumus vērtēs žūrija, kuras sastāvā šogad darbosies kultūras darbinieki, pedagogi, literatūrzinātnieki un aktieri. Pēc visu konkursantu uzstāšanās, kamēr žūrija skaitīs punktus un lems, kam piešķirt godalgotās laureātu balvas, notiks radoša darbošanās ar grāmatas “Raiņa ielas cirks” autorēm Luīzi Pastori (teksts) un Ievu Jurjāni (ilustrācijas), kas klātesošos ne tikai iepazīstinās ar grāmatu, bet arī piedāvās dalībnieku spriedzi noņemošu uzdevumu par «Raiņa tēmu”. 

Informējam, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes vajadzībām, izvietojot tos Augšdaugavas novada pašvaldības vietnē un sociālo tīklu lapās. 

Daugavpilī notiks folkbaleta izrāde “Cik Saules mūsos”