Notiks Augšdaugavas novada pašvaldības konkurss „Saimnieks 2022”

AKTUĀLI

Laika posmā no 4. aprīļa līdz 3. maijam Augšdaugavas novada iedzīvotāji, biedrības, uzņēmēji, Ilūkstes pilsētas administrācija, pagastu pārvaldes un citas organizācijas aicinātas pieteikt kandidātus novada pašvaldības konkursam “Saimnieks 2022”.

Konkurss tiek rīkots jau ceturto reizi. Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Augšdaugavas novada uzņēmumus, kuri aktīvi darbojas savā nozarē, rada pievienoto vērtību, ražo unikālus produktus un piedāvā pakalpojumus, ievieš jaunas tehnoloģijas, īsteno videi draudzīgu ilgtspējīgu saimniekošanu, ir ieguvuši atpazīstamību pašmāju un starptautiskajā tirgū, tādējādi popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus un stiprinot lokālpatriotismu un piederības sajūtu Augšdaugavas novadam.

Šogad tas notiks vairākās nominācijās: Gada jaunais uzņēmējs; Ģimenei un bērniem draudzīgākais uzņēmums; Gada saimnieks mežsaimniecībā; Gada mājražotājs; Gada amatnieks; Gada pakalpojumu sniedzējs (tehnikas remonta darbnīcas); Gada tirgotājs; Ģimeniskās vides saimniecība; Gada bioloģiskā saimniecība; Gada populārākais uzņēmums – iedzīvotāju simpātiju balva un Videi draudzīgs uzņēmums.

Konkursa var piedalīties Augšdaugavas novadā reģistrēti uzņēmumi, biedrības, to filiāles un struktūrvienības, kuras veic saimniecisko darbību Augšdaugavas novada teritorijā, kā arī fiziskās personas, kuras ir reģistrējušas un veic saimniecisko darbību Augšdaugavas novadā.

Konkursa dalībniekus vērtēs īpaši izveidota komisija, savukārt uzvarētāju nominācijā “Gada populārākais uzņēmums – iedzīvotāju simpātiju balva” noteiks iedzīvotāju balsojums pašvaldības mājas lapā un Facebook kontā.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti svinīgā noslēguma pasākumā 16. jūlijā.

Izstāde "Ar smaidu uzplaucējot skaisto!"