Noslēdzās Daugavpils novada čempionāts volejbolā

AKTUĀLI

26. oktobrī noslēdzās Daugavpils novada čempionāts volejbolā. Volejbola izspēles kārtība bija viens aplis, pēc kura tika noskaidrots labāko komandu četrinieks, kuras sadalīja medaļas fināla turnīrā.

Pirmajā pusfinālspēlē tikās komandas Svente un Skrudaliena, ar rezultātu 2:0 Sventes volejbolisti tika finālā. Otrajā pusfinālspēlē tikās komandas Kalupe un Līksna. Ar rezultātu 2:0 uzvarēja Kalupe un tika finālā. Jāatzīmē, ka grupu turnīrā Līksnas komanda bija ieņēmusi  1. vietu, savukārt Kalupes komanda bija 4. vietā. Spēlē par 3. vietu, kurā tikās pusfināla zaudētāji Līksnas un Skrudalienas komandas, ar rezultātu 2:0 vinnēja Skrudalienas komanda.

Finālspēlē tikās Sventes un Kalupes komandas. Tā bija ļoti līdzvērtīga un spraiga. Tika parādīts augstvērtīgs volejbols. Jāatzīmē, ka sacensībās bija loti daudz skatītāju, it īpaši Sventes iedzīvotāju. Daudzi atnāca ar dažādiem trokšņu instrumentiem lai rādīt cīņas atmosfēru spēles laikā un uzmundrināt savus favorītus.

Abos setos stiprākā bija Sventes komanda ar rezultātu 2:0. Komanda tika pie novada čempiona titula. 2. vietā ir Kalupes komanda un 3. vietā ir Skrudalienas komanda.

Turnīra noslēgumā komandām tika pasniegti kausi, sportistiem medaļas, ka arī tika noskaidroti 3 labākie čempionāta spēlētāji. Par labākiem kļuva Ruslans Jefimovs  no Skrudalienas komandas, Mareks Meženiks no Kalupes komandas un Dmitrijs Meinerts no Sventes komandas.

Lāčplēša dienai veltīts atceres pasākums Kalupē