Noslēdzās bērnu nometne “Gliemezis”

AKTUĀLI

No 6. jūnija līdz 17. jūnijam Naujenes pamatskolā norisinājās bērnu dienas nometne "Gliemezis" Augšdaugavas novada bērniem vecumā no sešiem līdz desmit gadiem. Kopumā nometnē piedalījās 30 bērni. Divu nedēļu garumā bērni piedalījās dažāda veida aktivitātēs, devās ekskursijās un piedalījās talantu šovā. Nometnes pirmā nedēļa bija aktīva – bērni devās ekskursijā uz Bebreni, kur apmeklēja Alpaku salu un Bebrenes dzirnavas. Visas nedēļas garumā bērni piedalījās saliedēšanās aktivitātēs, spēlēja spēles, spēlēja galda spēles, zīmēja, krāsoja un lietderīgi pavadīja nometnes laiku. Katrai nometnes grupai bija iespēja izstrādāt savu nometnes himnu un deju, kopumā bija pieci grupu priekšnesumi. Tāpat bērni kopā ar audzinātājiem izstrādāja nometnes iekšējās kārtības un uzvedības noteikumus, kas bija jāievēro visas nometnes laiku. Noslēdzošajā nometnes nedēļā bērnus priecēja “Stop Time Dance” patiecoties viņiem bērniem bija iespēja iemācīties Hip-hop pamatkustības  un iemācīties kādu dejas fragmentu. Dienas laikā bērni iesaistījās sava flešmoba izveidē. Nometni apmeklēja arī Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, kas parādīja darba instrumentus un pastāstīja par sava darba specifiku, situācijas kādās ir nācies atrasties darba laikā. Priekšpēdējā dienā bērni veidoja savas nometnes rokassprādzes no pērlītēm, lai atcerētos par aktīvo nometni un jaunajiem draugiem. Dienas laikā bērni klausījās uztura speciālisti, kas stāstīja par veselīgā uztura pamatprincipiem, un vēlāk kopā ar uztura speciālisti veidoja veselīgas konfektes, kas bija līdzīgas “Serenādei” .  Nometnes dalībnieki bija ļoti priecīgi satikties ar kinologiem un viņu suņiem, kas rādija meistarklasi – dažādus trikus, sportiskās aktivitātes un saskaitīšanas elementus. Nometnes pēdējā dienā bērni piedalījās sporta stafetēs, un orientēšanās Lociku ciemā kopā ar OK “Stiga” komandu.

Nometnes noslēgumā visi nometnes dalībnieki saņēma medaļas un piemiņas balvas. Bērni atzina, ka ar prieku dotos uz nometni atkārtoti.

Paldies nometnes vadītājai Milānai Ločai, nometnes audzinātājām: Olgai Pankovai, Lindai Laizānei, Annai Vasiļjevam. Paldies Naujenes pagasta pārvaldes Sporta organizatoram Sandrim Šedim par interesantām rīta rosmēm un sporta stafetēm,  kā arī Naujenes pamatskolai par silto uzņemšanu, garšīgām ēdienreizēm un atbalstu nometnes organizēšanā. Paldies visiem vecākiem un nometnes viesiem par aktīvu iesaistīšanos nometnes norises procesā!

Lai saulaina un droša vasara!

Informāciju sagatavoja: Anna Vasiļjeva un Naujenes, Biķernieku pagasta Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne

Volejbola komanda “Subatieši” Entuziastu volejbola līgā