No 19. marta tiks samazināts reģionālo maršrutu reisu skaits

AKTUĀLI

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju Covid-19 izplatības mazināšanai pēdējo dienu laikā reģionālo maršrutu autobusos pārvadāto pasažieru skaits ir būtiski krities. Tādējādi no 19. marta uz ārkārtējās situācijas laiku autobusu reisu skaits tiks samazināts, informē Autotransporta direkcija. Visi iedzīvotāji, kuri uz savu iecerēto galamērķi plāno doties ar reģionālo maršrutu autobusu, aicināti pirms tam pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu 1188 vai direkcijas mājaslapā www.atd.lv!

Lēmums slēgt konkrētus autobusu reisus tika pieņemts, balstoties uz pārvadātāju iesniegtajiem datiem par pārvadāto pasažieru skaitu laika periodā kopš valstī tika ieviesta ārkārtējā situācija. Atsevišķos autobusu maršrutos reisu skaits tiks samazināts pat uz pusi.

Lēmuma par vilciena reisu samazināšanu šobrīd vēl nav; aktuālie dati par vilcienos pārvadāto pasažieru skaitu vēl tiek analizēti.

Visi aktuālie kustības saraksti būs pieejami mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustības saraksti vai www.1188.lv. Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti sazināties ar pasažieru pārvadātājiem!

Papildus tam aicinām pasažierus, ja tas ir iespējams, biļeti iegādāties internetā, autoostā vai maksājot ar bankas karti autobusā!

Uzsākts darbs pie “Latgales ezeru takas”