Naujenes tautas bibliotēkas Lieldienu dekora e-radošā darbnīca “Lieldienu zaķis”

AKTUĀLI

Dari kopā ar mums!

Pavasaris ir klāt, saule jau silda un mežā parādījās pirmie ziedi. Tuvojas vieni no pavasara zīmīgākiem svētkiem - Lieldienas! Naujenes tautas bibliotēka piedāvā jums ienest savā mājā svētku sajūtu un pašiem izgatavot dekoru - Lieldienu zaķi!

Skat. šeit:  Nu ko? Ķersimies pie darba!

Būsim priecīgi redzēt Jūsu pašizgatavotus Lieldienas zaķīšus!

Lūdzu nofotografējiet savu Lieldienu zaķi un sūtiet fotogrāfijas līdz 8.04.2020 uz Naujenes tautas bibliotēkas e - pastu biblioteka@naujene.lv vai facebook profilu! Darbu foto izliksim virtuālajā izstādē "Mans Lieldienu zaķis", kura būs skatāma bibliotēkas emuārā.

Novēlam jautri pavadīt brīvo laiku!!!

Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja
Diāna Čiževska

Senatnes gars mājo kalupiešos