Naujenes tautas bibliotēka lūdz mazo lasītāju palīdzību!

AKTUĀLI

Tuvojoties Lieldienām Naujenes tautas bibliotēka ik gadu organizēja pirms svētku radošās darbnīcas bibliotēkas maziem lietotājiem, lai veidotu dažādus Lieldienu dekorus, kurus bērni izgatavoja priekš sevis vai tie tika izmatoti bibliotēkas telpu Lieldienu noformēšanai. Šogad uz Lieldienu radošām darbnīcām nevaram uzaicināt, jo bibliotēka ir slēgta lietotājiem, bet gribam radīt svētku noskaņu, lai kaut nedaudz būtu jūtama Lieldienu iestāšanās.

Tā, kā Lieldienas bērniem asociējas ar Lieldienu zaķiem un krāsotām olām, mēs plānojam izpušķot dekoratīvo priedi pie bibliotēkas ēkas ar krāsainām olām un Lieldienu zaķiem.

Krāsainās olas mums ir!

Bet ar Lieldienu zaķiem mums ir nepieciešama Jūsu palīdzība!

Vairāk informācijas bibliotēka emuārā. Skat. šeit.

3. aprīlī notiks videokonference "Par valsts budžeta dotācijas izglītojamo brīvpusdienām izlietojumu"