Naujenes pagasta seniori devās rudenīgā braucienā uz Aglonu

Naujenes pagasts

Oktobra sākumā tiek svinēta Starptautiskā senioru diena, par godu svētkiem Naujenes pagasta seniori devās rudenīgā ekskursijā uz Aglonu. Seniori apmeklēja Pasta un informācijas muzeju, kur ģida pavadībā noklausījās aizraujošu stāstījumu, iepazinās ar informācijas aprites pirmsākumiem un apskatīja dažādus interesantus eksponātus saistītus ar pasta vēsturi. Seniori devās ceļojumā no bungu telegrāfa laikiem līdz pat mūsdienām.

Tika apmeklēts arī Aglonas briežu dārzs, kur briežu dārza saimniece sagaidīja ekskursijas dalībniekus ar interesantu stāstu par ragaino zvēriņu šķirnēm un tām specifiskām lietām un, protams, ļāva tos barot. Seniori devās pastaigā pa ainavu ieskauto Kristus Karaļa kalnu kā arī apmeklēja Aglonas bazilikas Svētavotu.

Mīļie seniori, paldies par kopābūšanu – lai prieks sākas sevī un tas šķiļ katrā bezcerībā spožu dzirksti!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268

Nīcgalē atklāja grupu dzīvokļus un specializētās darbnīcas