Naujenes bibliotēkas radošās ceturtdienas!

Kultūra

Antoņinas Rudānes vadībā ceturtdienas radošā darbnīca pārpildījās ar krāsām, formām, toņiem un pustoņiem!💚💗💛 Rezultātā katram dalībniekam radījās īpaši mākslas darbiņi. Lai gan sākumā daudziem šķita, ka gleznošana nu pavisam nav viņu stiprā puse.😏

Iesākām ar parastiem uzdevumiem, zīmējot ar zīmuļiem. Tad pievienojām guašas krāsas un uzzīmējām kokus dažādās tehnikās. Uzzinājām, kā pareizi turēt otu, kādu otas izmēru izvēlēties konkrētam uzdevumam, iemācījāmies jaukt krāsas, veidojot visdažādākos toņus. Nodarbības pēdējā daļā uz papīra parādījās vāzes ar krāšņām puķēm un autoru parakstiem.

Sirsnīgs paldies mūsu vietējai, Kraujas ciema gleznotājai Antoņinai Rudānei, kas visus klātesošos iedvesmoja un iedrošināja uz topošiem mākslas un iztēles panākumiem, ja nu vien ir vēlēšanās un tieksme. 💖

Ksenijai Kozlovai Baltijas komandu U-18 tituls