Mobilā mamogrāfa izbraukumi

Pagastu un pilsētu ziņas

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Tiek piedāvāti izmeklējumi:

1. Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros  sievietēm ar speciālām  Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm -  izmeklējumu veic BEZMAKSAS.
  2. Diagnostiskais izmeklējums ar ārsta nosūtījumu (jāmaksā pacienta iemaksa – EUR 3,00).

Veicam izmeklējumus bez iepriekšējā pieraksta!

Tālrunis uzziņām: 26458044.

AKCIJA! D vitamīna analīzes – 6,00 EUR, kā arī veicam visu veidu analīzes. Analīžu rezultātus saņemsiet Jums ērtākā veidā. Tālrunis uzziņām 26212236.

Kur dosies mamogrāfs?

30. aprīlī mamogrāfs dosies uz Biķerniekiem (Biķernieku pagasta pārvalde, Saules iela 4, Biķernieki, Biķernieku pag., Augšdaugavas nov.,) no plkst. 5.30 līdz plkst. 16.30.)

Turpmākie izbraukumi: uz Vecsalienu, Salienu un Sileni notiks 28. maijā.

• Vecsaliena, Vecsalienas pagasta pārvalde, Červonkas pils, Červonka, Vecsalienas pagasts, Augšdaugavas nov., no plkst. 9.00 līdz plkst. 10.30;
  • Saliena, Salienas pagasta pārvalde, Centrāles iela 24, Saliena,  Salienas pag., Augšdaugavas nov., no plkst. 11.30 līdz plkst. 12.30;
  • Silene, Silenes pagasta pārvalde, Skaista iela 9 Silene, Skrudalienas pag., Augšdaugavas nov., no plkst. 13.30 līdz plkst. 15.00'.

Pakalpojumu sniegšanas laikā tiks ievēroti visi higiēniskie un pretepidēmiskie aizsardzības pasākumi, kā arī pacientiem tiks izsniegti individuālās aizsardzības līdzekļi.

Atrodoties gaidīšanas rindā uz izmeklējumiem, lūdzam ievērot distanci!

Maļinovas pagasta Saieta namā norisinājās radošā darbnīca “Lieldienu zaķa rotaļlietas”