Meklē UNESCO dārgumus Daugavas lokos!

AKTUĀLI

Visas UNESCO nedēļa 2022: Radošāki, stiprāki, cilvēcīgāki mantojumā garumā Daugavas loku plašo teritoriju iespējams apmeklēt gan patstāvīgi, gan piesakoties uz ekskursiju.

🚣‍♀️Daugavas loku dabas, kultūras un sakrālos pieturpunktus iespējams skatīt arī no Daugavas puses, ceļojot ar kuģīti.

🌳Apmeklētāji tiks gaidīti gan parkos, gan muzejos un mantojuma vietās, zemnieku saimniecībās un dabas takās: 🔹Jezupovas muižas parkā, 🔹Naujenes novadpētniecības muzejā, 🔹 Dinaburgas pils takā, 🔹 Vasargelišķu skatu tornī, 🔹 Slutišķu gravu takā, 🔹 Slutišķu sādžā, 🔹 Markovas takā, 🔹 Adamovas dabas takā, 🔹 zemnieku saimniecībā “Kurmīši”, 🔹grāfu Plāteru pils kompleksā un parkā, 🔹Priedaines skatu tornī, 🔹 Piedrujas pagasta muzejā, zirgu sētā “Klajumi”, 🔹 Lielbornes muižā un parkā, 🔹 Červonkas (Vecsalienas) muižas pilī un parkā. ℹ️Plašāka informācija par apskates vietām: www.visitkraslava.com un www.visitdaugavpils.lv

🧐Atver UNESCO mantojuma skapi un uzzini vairāk par Daugavas lokiem šeit: https://latvijasdargumi.unesco.lv/.../naci.../daugavas-loki/

🔵Meklē UNESCO nedēļa 2022: Radošāki, stiprāki, cilvēcīgāki mantojumā apceļošanas programmu šeit: https://www.unesco.lv/.../unesco-nedela-2022-aicina...

📸Pievieno tēmturus #unesconedēļa2022 un #unescolatvijasdārgumi, lai parādītu savu skatupunktu uz Daugavas lokiem!

Ikgadējā Karjeras nedēļā jauniešus Augšdaugavas novada izglītības iestādes aicinās atklāt savas uzņēmējspējas