Medumos notika “RUDENS TIKŠANĀS 55+”

Kultūra

9. oktobrī, Medumu Tautas namā notika pasākums “RUDENS TIKŠANĀS 55+”!

Pasākums sākās ar novēlējumiem un pateicībām. Savā uzrunā pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs īpaši pateicās Stikānu ģimenei par ieguldījumu ciemata attīstībā ar savu privāto mājas karu muzeju un pasniedza Augšdaugavas pārvaldes goda rakstu. Ar lielu prieku visi dziedāja kopā ar  duetu "Resņički" un akordeonistu Eduardu Keziku. Bet šajā vakarā ne tikai dziedājām, bet arī kustējāmies. Raitā dejas solī seniorus iegrieza galanti vīrieši un burvīgas sievietes no vēsturisko deju biedrības "Souldance".

Pasākuma laikā notika sālījumu konkurss. Sešas dalībnieces atnesa garšīgākos konservējumus no sava pagraba. Visus nogaršojām un vienbalsīgi izvēlējāmies pieredzes bagātās mājsaimnieces Olgas Kušnires cienastus. Viņa atnesa ne tikai sālījumus, bet arī garšīgāko aveņu ievārījumu, kas iepatikās visiem. Paldies visām dalībniecēm par piedalīšanos!

Katram bija iespēja iemūžināt sevi rudenīgi omulīgā foto stūrītī.

Jāpiebilst, ka foto stūrītis pieejams arī no šodienas, katru darbadienu no 8.00 līdz 17.00 Medumu Tautas nama foajē (Alejas ielā 2). Droši nāciet!

Medumu pagasta pārvaldes vārdā senioriem novēlām labu veselību, saulainas, priecīgas dienas un daudz spēka. Lai sirdī vienmēr būtu noskaņojums!

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova https://www.facebook.com/100083552673366/videos/1581987478926343

Sezonas noslēgums Raiņa mājā!