Medumu jauniešu aktīvais februāris

AKTUĀLI

Februārī Medumu jauniešiem nebija laika garlaikoties. Pirmais pasākums bija jauniešu sadraudzības vakars “Love is…”, kuru organizēja Demenes pagasta jaunieši. Jaunieši gatavojās šim pasākumam ļoti cītīgi, mācījās tautas dziesmas par mīlestību un izveidoja sirsniņu „Topiārijs’’.

Trīs jaunieši no Medumu pagasta piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā, kas norisinājās Polijā, gleznainajā pilsētā Zakopane. Projekta mērķis bija savstarpējās jauniešu komunikācijas veidošana. Projektā piedalījās jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Ungārijas.

Medumu pagasta jaunieši piedalījās Daugavpils novada jaunatnes ziemas sporta spēlēs, kuras notika Špoģu vidusskolā. Jaunieši piedalījās 8 dažādās disciplīnās, piemēram, loka šaušanā, bumbas izsišanā, lēcienos ar lecamauklu, u.c. Kopvērtējumā jaunieši ieguva 7. vietu florbola metienos vārtos un 2. vietu frisbija metienos.

Medumu pagasta meitenes piedalījās Daugavpils novada talantu konkursā „Zibsnis”. Ksenijas Lukašenokas un Anastasijas Kuzmenko duets parādīja labus rezultātus un jau sāk gatavoties nākamajam konkursam.

Pavasaris nāk un Medumu jaunieši uzsāka Medumu pagasta teritorijas labiekārtošanu. Pirmais apskates objekts, kas parādījās Medumu pagasta teritorijā ir pūces, kas sēž uz nozāģētā koka. To var apskatīt pie rotaļu laukuma Medumu parkā.

Marts sākās skaisti un sirsnīgi, jo Medumu pagasta zēni apsveica ciemata skaistā dzimuma pārstāves sieviešu dienā.

Tekstu sagatavoja: Rihards Vaņkovs

Piesardzības pasākumi saistībā ar koronavīrusu Covid-19