Medumu jaunieši iepriecināja 8.marta svētkos

AKTUĀLI

Medumu jaunieši turpina censties un strādā ar  devīzi "Simts labie darbi Latvijas 100gadei". Nedaudz atpūšoties pēc jauniešu sadraudzības vakara, medumieši ar svaigiem spēkiem, domām un idejām ķērās pie darbiņiem un atjaunoja radošās darbnīcas.

Lai godam nosvinētu Masļeņicu, jaunieši uztaisīja atbilstošu Masļeņicas lelli. Tā kā Meteņi šogad notika februāra beigās,  jaunieši kā bitītes paralēli strādāja vēl pie ļoti nozīmīga darbiņa - izgrieza un izkrāsoja no OSB plāksnēm tulpes, lai iepriecinātu visas dāmas 8.marta svētkos. Šis skaistums tika uzstādīts pie Medumu pagasta pārvaldes ēkas, lai visi ciema iedzīvotāji to varētu redzēt. Tāpat jaunieši uzrakstīja, izdrukāja un izkāra apsveikumus mīļajām dāmām.

Medumu pagasta jaunieši

Naujenes pagasta Tautas bibliotēka aicina