Medumos notiks pavasara sagaidīšanas svētki “Masļeņica”

Kultūra

Aicinām 29. februārī plkst. 13:00 apmeklēt pavasara sagaidīšanas svētkus "Masļeņica", kuri notiks Medumu pagastā, Alejas ielas 4 un Alejas ielas 6 māju pagalmā!

Šo svētku viesi būs Demenes pagasta Kultūras nama vokālais ansamblis "Aizturi elpu!". Būs gan rotaļas un spēles, gan dziesmas un dejas.

Noteikti sasildīsimies ar siltu tēju un karstām pankūkām, kā arī  dedzināsim salmu lelli, tāpēc neļausim ziemas aukstumam iebiedēt un uzveikt mūs. Kopā aicināsim  pavasari, lai tas ātrāk nāktu pie mums ar saviem siltajiem saules stariem!

Pasākuma apmeklētāji ir aicināti pievienoties Medumu pagasta "Masļeņicas" gardumu galda veidošanā, ņemot līdzi tos gardumus, kurus vēlas likt uz kopīgā galda - pankūkas, ievārījumus, marinētus gurķīšus, sēnes u.c., ar ko jūs vēlētos padalīties.

Gaidīsim uz "Masļeņicu" gan mazus, gan lielus ar saviem tuvajiem un mīļajiem!

Pasākuma laikā notiks fotogrāfēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Daugavpilī notiks Latgales skolēnu pašpārvalžu forums