Medumos gaida vasaru

Kultūra

Pa to ceļu, kas gar ciemiem slīd,
Kur dārzos rozes zied,
Soļiem viegliem - smaidu sejā,
Tavas bērnu dienas iet.
Sveic tās ziedi, sveic tās saule,
Putniņš saka birztalā:
Draugs, šo bērnu dienu sapni,
Dziļi sirdī paglabā

1.jūnijā Medumu ciems saņēma vēstuli no Vasaras. Viņa uzrakstīja, ka apsveic visus bērnus Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, bet pati nedaudz kavējas. Tādēļ ar jautro zebru visi kopā devāmies vasaras meklējumos. Bērni, uzlaikojot brilles,  nolēma aizsūtīt  vasarai kopīgu bildi, lai viņa redzētu, ka esam gatavi svelmainai saulei. Pēc tam paspēlējām aktīvas spēles, ar to parādot, ka esam gatavi pavadīt visu laiku ārā. Par pierādījumu tam, bērni uz asfalta uzgleznoja savus vasaras sapņus un zīmējumus: kukaiņus, puķes un saulītes, un pat peldbaseinu. Bija jāpacīnās ar lietu un krusu, mērķējot ar šautriņiem uzspridzinājām gaisīgās balonu lāses. Nu, un kāda gan vasara bez ziepju burbuļiem? Milzīgus ziepju burbuļus katrs varēja izpūst pats. Vasarai, katrā ziņā, iepatikās mūsu aktivitātes, jo viņa nosūtīja mums lādi ar konfektēm un solīja drīz ierasties! Gaidām!

Tauru skaņas Vabolē