Mednieku skola “Taurs” piedāvā piedalīties tiešsaistes semināros par medniecības nozari

AKTUĀLI

Mednieku skola "Taurs" sadarbībā ar Latvijas Mednieku asociāciju un Medību saimniecības attīstības fondu piedāvā piedalīties tiešsaistes video semināros par dažādām ar medniecības nozari saistītām tēmām. Kā piemēram, izmaiņas likumdošanā, mednieka ekipējums, nažu asināšana, medību trofeju vērtēšana, selektīvu medību pamatprincipi, un daudzas citas. Semināri ir bez maksas. Semināru tematikai un grafikam var sekot līdzi sociālajos tīklos vai www.taurs.lv/jaunumi.

Šī ir vēl nebijusi iespēja ikvienam interesentam, atrodoties savā dzīvesvietā, iegūt papildus zināšanas, tiešsaistē uzdot jautājumus, dzirdēt un redzēt šīs nozares profesionāļus. Viss, kas ir nepieciešams – interneta pieslēgums, planšete, dators vai telefons.

Tāpat mednieku skola Taurs organizē jauno mednieku kursus un medību vadītāju kursus Daugavpilī, Daugavpils novadā un citur Latvijā.

Plašāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 29406818 vai www.taurs.lv.

Mācību poligonā “Meža Mackeviči” intensīvi turpinās zemessargu apmācība