Masļeņica vārtus vēra – ziemu prom ar kāju spēra!

Kultūra

Laiks mosties no ziemas miega, izstaipīt muskuļus, iekustināt kājas un nākt ārā sildīt nosalušo degunu spožajā pavasara saulītē! Laukumā pie Naujenes kultūras centra 1. martā plkst. 13.00 svinēsim ziemas aizvadīšanas svētkus – Masļeņicu! Jautras dziesmas ar ciemiņiem no Robežniekiem un Griškāniem, kustīgas un lustīgas rotaļas, atjautīgas stafetes, kāpšana kokā, lelles dedzināšana un, protams, pankūkas, kā nu bez pankūkām… Gaidām Tevi, Tavu ģimeni un visus Tavus draugus!

Bezmaksas pagasta autobuss: Naujene - 12.15 Dunski - 12.20 Krauja - 12.30 Vecstropi - 12.35 Ceļinieks - 12.40 Lociki - 12.45 Atpakaļ pēc pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

Bērnu rīts Nīcgales pagasta tautas bibliotēkā