Masļeņica Demenē

Kultūra

Šogad Masļeņicas svinēšana Demenē iekrita pirmajā pavasara kalendārajā dienā --  1. martā. Pasākuma apmeklētājiem interesantu priekšnesumu ar atraktīvām izdarībām un jautrām dziesmām dāvāja Demenes kultūras nama teātra pulciņš “Marija&Co” (vad. M. Romanovska) un vokālais ansamblis “Aizturi elpu!” (vad. Z. Pļiska).

Laukumā pie kultūras nama notika dažādas stafetes, rotaļas un citas aktivitātes! Neiztika arī bez cienāšanās ar tradicionālajām pankūkām un tējas, virves vilkšanas sacensībām un salmu lelles sadedzināšanas.

Tradicionāli pasākuma apmeklētāji kopā ar lelli sadedzināja arī savas vecās bēdas, skumjas. Neskatoties uz to, ka no rīta laiks bija vējains un lietains, tieši pasākuma laikā uzspīdēja saulīte un Demenes ciemā bija jūtama pavasara atnākšana. Lūk, cik  jautri un atraktīvi, draudzīgi un mājīgi demenieši un ciemiņi atvadījās no ziemas un sagaidīja pavasari!

Demenes kultūras nams pateicas visiem, kas palīdzēja organizēt svētkus, kas atnāca un kopā ar mums nosvinēja svētkus.

Pateicamies mūsu saimniecēm Irēnai Šmeišai un Tatjanai Platkovai par garšīgām pankūkām, paldies Česlavai Žukai par garšīgiem cepumiem.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei.

Nīcgales pagastā pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījumam