Maļinovā “Pie tējas tases” satikās seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām

Kultūra

Šī gada 6. oktobrī Maļinovas pag. Saieta namā rīkotais pasākums „Pie tējas tases”, aicināja Maļinovas pagasta seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām uz nesteidzīgu kopā sanākšanu.

Svētku noskaņojumu radīt palīdzēja pasākuma viesi – talantīga dejotāja Adelina Spiridonova  no Daugavpils daudzu deju konkursu uzvarētāja, kura mums dejoja „Valsis” un „Ča-ča-ča”.  Sirsnīgs paldies dejotājai Adelinai par talantu un skaistajām dejam!

Vīriešu vokālais  ansamblis “Vdoxnovenie” no Daugavpils visus priecēja ar sirsnīgām dziesmām, kuras izpildīja ukraiņu, latviešu un krievu valodā. Liels paldies vīriešu ansamblim „Vdoxnovenie” par interesantajām un pozitīvajām dziesmām.

Gribu Jums novēlēt neskumstiet un nepadodieties, dzīves garša nav zaudēta, tā ir jāizbauda ar pilnu krūti. Lai jūsu dienas ir gaismas un veselības piepildītas!

Pagasta saieta nama vokālā interešu grupa „Ivuški” seniorus sveica ar dziesmām “Vālodzīte” un “Rūžeņa” - vadītāja Natālija Davidova. Liels paldies ansamblim „Ivušķi” par skaistajām, emocionālajām, aizraujošajām dziesmām.

Dārgie seniori! Gadi paiet ātri. Mūsu spēkos nav viņus apturēt, tie skrien un mēs steidzamies ikdienā tiem līdzi! Paldies par  sirsnību, par nostrādātajiem darba gadiem, iekšējo spēku un skaistumu. Mēs vēlamies, lai liktenis par jums rūpējas! Mēs vēlam jums laimi un stipru veselību, vēl simts vasaras nodzīvot, raudzīties nākotnē ar smaidu un cerību, lai jūs sagaida jūra priecīgu mirkļu.

Visi pasākuma dalībnieki jautri pavadīja laiku, piedalījās jautrā loterijā, dziedāja, dejoja disko ballē ar DJ Maikl un atpūtās. Vecāka gadagājuma cilvēki vēl arvien ir aktīvi un enerģiski.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā.

Maļinovas kultūras darba vadītāja Natālija Davidova

Sakarā ar draudiem novada izglītības iestādēs uzsākta evakuācija