Mācību poligonā “Meža Mackeviči” intensīvi turpinās zemessargu apmācība

Pašvaldība

No 1.  līdz 31. jūlijam ieskaitot, Daugavpils novada Vaboles pagasta mācību poligonā “Meža Mackeviči” notiks Zemessardzes militārās mācības. Nodarbību mērķis ir pilnveidot zemessargu zināšanas un iemaņas darbā ar dažāda veida ieroču sistēmām. Apkārtnē iespējami pārvietošanās ierobežojumi un būs izvietots drošības apķēdējums. Mācību laikā pārvietosies militārā tehnika, bruņoti karavīri un zemessargi, tiks izmantota mācību un kaujas munīcija, kā arī kaujas imitācijas līdzekļi. Mācību norises vietās, atrodot mācību nezināmus priekšmetus, tos aizliegts aiztikt vai pārvietot. Nacionālo bruņoto spēku personāla augstākminētās plānotās apmācības ir saskaņotas un notiek mācību ietvaros. Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamiem pārvietošanās īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties apmācību laikā. Iedzīvotāji tiek aicināti neuztraukties, redzot arī karavīru un zemessargu pārvietošanos ārpus militārajiem poligoniem un vienību izvietojumiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu dažādās Latvijas vietās.

Informāciju sagatavoja:
Zemessardzes 3. Latgales brigādes
Informācijas daļa
Tālrunis: 26192444
E-pasts: ruta.bernane@mil.lv

NVA piedāvā Atbalsta pasākumus bezdarbniekiem ar atkarības problēmām