Līgo svētki Līksnā

Kultūra

Šogad Līgo diena Līksnas pagastā bija īpaša, ne tikai tāpēc, ka mūs priecēja saulainais laiks, ziedošās pļavas un smaržīgās zemenes, bet arī tāpēc, ka šogad aplīgojām 46 pagasta Jāņus un 4 Līgas. Divas līgotāju saimes, kuru sastāvā bija pagasta pārvaldes vadītāja B. Ozoliņa, KN vadītāja V. Korsiete un Līksnas aktīvo sieviešu apvienības "Saules taka" dalībnieces devās katra uz savu pagasta pusi. Katrs Jānis un Līga tika apdziedāti un apdāvināti ar 9 dažādu augu pirtsslotiņām un īpašo krūzīti.

Gaviļnieki bija pārsteigti, jo nebija gaidījuši šādu sveicienu svētkos, un viņu piederīgie izteica vēlmi, ka šāda sumināšana varētu būt kā tradīcija arī nākamgad. Visi- gan aplīgotājas, gan šo svētku svinētāji bija priecīgi un gandarīti par, kaut nelielu, bet tomēr kopā būšanu.

Foto: A. Konovalovs, A. Teniss

Dzīvokļu pārdošana izsolē Nīcgales pagastā