Līgo Medumos

AKTUĀLI

Šogad ar brīnišķīgi silto laiku mēs līgojām Medumu parkā. Viesmīlīgais parks sagaidīja viesus ar labvēlīgu garastāvokli un mirdzumu. Katrs varēja atrast savu Līgo svētku sajūtu gan piedaloties meistarklasēs, gan baudot svētku koncertu.

Vakars sākās ar vizināšanos  izpušķotajā laivā pa skaisto Medumu ezeru. Pieprasījums bija liels, laivai pat nebija laika garlaikoties. Vēlāk laiva pārtapa par svētku foto zonu, pie kuras ar prieku visi bildējās.

Kopā ar masieri Ilgu Vorslavu gatavojām dabiskus skrubjus no smaržīgam eļļām un zālēm. Katrs varēja sev izveidot īpašu Līgo vainagu. Arī bērni bija iesaistīti radošajā procesā, kopā veidoja Jāņu un Līgu portretus, izmantojot zāles un puķes, pēc tam katram bija iespēja šos portretus apskatīt izstādē.

Vakarā sākās koncerts, kurā piedalījās vietējā bērnu vokālā grupa “Pozitīvs”, mūsu iedzīvotājs Genrihs Deruks, kas uz akordeona spēlēja skaistu mūziku, un Lietuviešu biedrības ansamblis “Rasa”, kas izpildīja populāras un visiem zināmas kompozīcijas. Pēc koncerta skatītāji bija iesaistīti jautrā deju zibakcijā, kurā Medumu skolas bērni parādīja, kā jādejo Līgo svētkos.  Kopā ar mūsu pagasta pārvaldes vadītāju Nikolaju Poltavecu  iededzinājām lielisko Līgo ugunskuru, kurš līdz pašam rītam sildīja visus klātesošos. Bija arī tādi, kas paši sev sarīkoja šo svētku noskaņojumu, sagatavoja sev telšu vietu, izrotāja telti, iededzināja sveces. Līdz rītam dejojām ar DJ Vitāliju Tanasu un baudījām mūziku, svaigu gaisu un vasaru!

Gribam pateikties mūsu atbalstītajiem: Firmai Rital- D un personiski vadītājam Viktoram Radilovecam, firmai LAIBAS- stiklašķiedras laivu ražošana; firmai DreamDeco.eu - koka dekoru un dāvanu plaša izvēle katram gadījumam; Stropu Vilnis “Chill&Grill” par nodrošināto laivu; SVB decoration -  pasākumu dekorēšana; muzikantam  Genriham Derukam; masierei Ilgai Vorslavai un veikalam SIA “Tikka”.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Nelegālo atkritumu izgāztuvju skaits nemazinās